دانستنی های تلویزیون شهری


آشنایی با انواع فرمت های ویدیو

آشنایی با انواع فرمت های ویدیو

هر ویدیویی که در گوشی‌های همراه، کامپیوتر یا حتی تلویزیون تماشا می‌کنید، نوع خاصی از فرمت های ویدیو را دارد. فرمت فایل‌های ویدیویی تعیین می‌کند که ویدیو شما در کدام پلتفرم اجرا شود. از این رو اگر می‌خواهید که ویدیوهای شما در هر پلتفرمی اجرا شود، باید در مورد تمام فرمت ها اطلاعات کافی داشته باشید. هنگام اجاره یا خرید تلویزیون شهری نیز این نکات حائز اهمیت می باشد که در ادامه به آن میپردازیم.

بررسی تخصصی انواع پورت های ویدیویی

بررسی تخصصی انواع پورت های ویدیویی

اگر بخواهیم پروت های ویدیویی رو بررسی کنیم شاید بهتر باشه با یک سری مثال شروع کنیم. حتما بارها اتفاق افتاده که بخواهید یک دستگاه ویدیویی مانند دستگاه پخش DVD یا یک لپتاپ و کامپیوتر و یا حتی یک دوربین را به مانیتور یا تلویزیون و در بحث کار با تلویزیون های شهری خروجی تصویر دستگاه های دیگر را به ویدیو پروسسور وصل کنید. یا یک دستگاه پزشکی و صنعتی را به مانیتور یا کارت کپچر وصل کنید. ممکن در بسیاری از مواقع از شکل ظاهری رابط ها و پورت های تلویزیون توانسته باشید دستگاه های ویدئویی را توسط کابلها به همدیگر وصل کنید بدون اینکه اطلاعاتی از آن کابل یا رابط ویدیویی داشته باشید. در صورتیکه از نام کابل ها و اتصالات خروجی و ورودی دستگاه های ویدئویی اطلاعی نداشته باشید برای اتصال آنها احتمالا با مشکل روبرو می شوید. اما اگر از اسم و شکل ظاهر و کاربرد پورت های ویدیویی اطلاعات کافی داشته باشید نه تنها در اتصال دستگاه ها به مشکل نخواهید خورد، بلکه می توانید از تفاوت و برتری آن ها نسبت به بک دیگر آگاه شوید. در این مقاله قصد داریم اطلاعات پورت های ویدیویی را به صورت ساده و البته کامل ارائه دهیم.

سروش تی وی

شرکت سروش تی وی ، با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه اجاره تلویزیون های شهری غول پیکر (ویدیو وال) نسل جدیدی از خدمات اجاره و فروش نمایشگرهای LED را به شما ارائه می دهد.

برخی از مشتریان ما که افتخار همکاری داشته ایم

✅آستان قدس رضوی
✅سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی
✅اداره آموزش و پرورش مشهد
✅دانشگاه فردوسی
✅شرکت گاز
✅آتش نشانی
✅سپاه پاسداران
✅نمایشگاه بین المللی مشهد
✅شهرداری مشهد مقدس
✅فرودگاه شهید هاشمی نژاد
✅هتل بین المللی قصر
✅هتل درویش
✅هتل پارس
✅هتل هما